Eladó téglalakás - Salgótarján

Felújított!
Felújított
KAPCSOLAT
Király Péter

+36 70 329

kiralypeteringatlan@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

46 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

egybenyílóak

Erkély

1.88 m²

Emelet

3.

Épület szintje

3.

Épült

kb. 1970

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
205_kir

Nógrád megye, Salgótarján, (Vásártér), Úttörők útja

Irányár

21.99 M Ft
(478.04 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

3

Terület

46 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Igényesen felújított, erkélyes téglalakás eladó Salgótarjánban, a Vásártéren!

Salgótarjánban, az Úttörők úton kínálunk eladásra egy 46 m²-es, kiváló állapotú, 3. emeleti lakást, amely modern megoldásaival és otthonos hangulatával ideális választás lehet saját célra vagy befektetésként egyaránt.

A 2 szobás, erkélyes ingatlan az elmúlt évben teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosa egy azonnal költözhető, esztétikailag és műszakilag is megújult otthont kap.

A felújítás során megtörtént:
- a villany- és vízvezetékek teljes korszerűsítése,
- az elektromos hálózat 25 amperre történő bővítése,
- a nyílászárók cseréje,
- az új burkolatok kialakítása,
- a teljes festés,
- valamint klímaberendezés telepítése.

A fűtésről gázkonvektor gondoskodik, a meleg vizet villanybojler biztosítja.

Elhelyezkedése kiváló: a városközpont mindössze néhány perc sétára található, így minden fontos szolgáltatás, üzlet, intézmény és tömegközlekedési lehetőség könnyedén elérhető.

Az ingatlan tökéletes választás lehet:
- egyedülállóknak,
- fiatal pároknak,
- vagy értékálló befektetést keresők számára.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
46 m²
Tájolás
dél
Építési állapot
használt
Építési mód
tégla
Szobák száma
2 szoba
Szobák elhelyezkedése
egybenyílóak
Erkély
1.88 m²
Emelet
3.
Épület szintje
3.
Épült
kb. 1970
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan